Patika nike

Shitet nga: gent 07 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
shiten patika nike origjinal nr 37.5 per djem dhe vajza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim