Patika origjinale TODOS PRISHTINA

Shitet nga: ilir (TodosPrishtina) Dje 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Patika origjinale nga Zvicra dhe Austria hyni faceboke me ket adres shihen te gjitha llojet
https://www.facebook.com/TodosPrishtina?ref=aymt_homepage_panel
TODOS PRISHTINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim