Pllanika

Shitet nga: arber 17 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
shitet samsungi ne gjendje te rregullt ka taq dhe pulla punon super qimin e ka 30 kurse shiten edhe pllaninkat 40 euro jan te mira sjan te qkyme kerkun mund te kontaktoni edhe ne viber +37744462643 pllaninkat jon numer 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim