Puma

Shitet nga: Bujar 01 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shesim puma me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim