Puma

Shitet nga: Pronari 09 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shesim puma me shumic dhe pakic posedojm te gjith numrat te ardhur nga Austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim