Qanta

Shitet nga: Deniz 03 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Kom 2 qanta per me i shite jane per laptop te pershtatshem po jane te pershtateshem per shkoll dhe per pune i shesum edhe ndamas ku njera eshte 13 euro e tjetra 17 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim