Risi Qebe me duar qe vishet e kualitetit te lart

Shitet nga: meti 28 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
shes qebe me duar qe vishet dhe nuk te pengon te lexosh,te punosh ne kompjuter,apo diq tjeter,shum e nxet,me matrial shum te mir,prodhim gjerman,ne paketim shum te mir.dimensioni 150x200cm.qmimi 20 euro copa,

PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim