Runners

Shitet nga: ##### 31 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Këpucë shumë te mira te reja dhe pa asnjë defekt per ta përmendur që këto këpucë i ka porositur dhe disa yje këngetarë nga faqja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim