Shes jakne te re sportive

Shitet nga: Jakne 02 Shk 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR   24,9 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes jakne te re sportive kunder shiut dhe mbrojtjes nga fryma. Çmimi 19 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim