Shiten Adidas Originals Torsion

Shitet nga: Redon 03 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Per ju adhuruesit e Adidas , ja ku eshte shansa juaj te keni nje pale kepuce te reja dhe te papara ne Kosove . Te blera ne Zvicerr , Adidas Torsion * Black and White *
Bleni nese doni kepuce te rehatshme dhe komode , te reja , dhe shume in .
Numer 42,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim