Tesha te Karates ( Orginal )

Shitet nga: 044555571 10 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes teshat e Karates Orginale te ardhura nga Germany jan po thuajse te reja 2 xhaketa 1 pantollona si dhe shiriti i Verdh dhe i Bardh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim