Veshje kombëtare

Shitet nga: Veshje kombetare 26 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shesim me porosi veshje kombëtare per mashkuj dhe femra të të gjitha moshave. Na kontaktoni ne nr. +37744 437 188 /viber/ ose përmes adresës ne facebook: veshjekombetare. Ku mund ti shihni te gjitha modelet e gjith grupmoshave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim