Veshmbathje te ardhura nga amerika

Shitet nga: Rroba 20 Gsh 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shesim veshmbathje te ardhura nga amerika me cmim shume te volitshem me kilogram ose komplet. Veshmbathjet vijn me varese dhe rafta, arsye e shitjes eshte likuidim i mallit (mbyllja e lokalit).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim