Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim

Shitet nga: INFO MJEKSIA 12 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim 10e 049-324-765

facebook INFO MJEKSIA
--------------------------------------
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim arrin efektin e tij duke shkridh dhjamrat dhe humbur yndyrën brenda një muaji!

Dhe kjo arrihet aq e thjeshtë sa që vetëm duke konsumuar Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për dy herë në ditë nga një filxhan çaj!
Karakteristikat e Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim:

Është 100% çaj pastër natyrorë dhe bimor i cili ka një formul të veçantë bimore

Ka përziere unike nga bimet cilësisë më të lartë, vlerat e të cilave janë krijuar dhe testuar në Orientin për shekuj të tërë.
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim është një çaj shumë i njohur bimor për të humbur peshë dhe uljen e yndyrës në gjak.

Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim është një zgjidhje e mirë natyrore për të humbur peshë pa dietë.

Dobit e xhenxhifil që janë brenda Çaj i gjelbërt:
01.Kuron dhe shëron sëmundjet e Kancerit në vezore
02.Parandalon dhe kuron të gjitha sëmundjet e zorrës së tradh, në vecanti kancerin në zorrën e trash.
03.Shërben si Ilac popullor dhe qetësus i rëndësishëm
04.Mund të përdoren si maskë për fytyrën
05. Redukton dhimbjet në tër organizmin
06. Redukton dhe parandalon-largon Grpin
07. Shëron të gjitha sëmundjet e Zemres
08. Parandalon sulmin ne zemer – Infraktin
09. Ndihmon dhe parandalon sëmundjen e Diabetit
10. Është shumë i dobishëm për Migrenen, qetson dhe kuron atë
11.Redukton, rregullon dhe qetson problemet me Mesntruacione
12. Shërues i dhembjeve dhe problemeve me Stomak
13. Forocon Sistemin imunitar
14. Hollon gjakun
15. Largon dhjamrat e tepërta dhe shkrin ato
16. Rrit potencen duke shtuar dëshiren për mardhënjet seksuale
17. Rrit spermatozoidet te të dy gjinit.

Udhëzimet për përdorim:
E mbush 1 lug kafeje çaj xhenseng dhe e hudh në 150ml ujë për të u zier 5 deri 10minuta, më pas kullohet dhe pihet 1 gotë 30minuta para mëngjesit dhe një gotë 30minuta pas darke.

Për efikasitet më i madh mund të hidhen edhe dy lugë kafeje në 150ml ujë dhe mund të pihet 3 herë në ditë (Mëngjes, Drek dhe Darkë, nëse niveli juaj i yndyrave është i madh / Pesha është shumë e lartë.

Me Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim ju mund të përfitoni mjë zgjidhje përfundimtare për mbipeshën tuaj.

Ana-efektive: Nuk ka asnjë efekt anësor.
E SHTUAR:

Çaji i gjelbërt me xhenxhifil dobit e tij për lëkur

Çaji i gjelbërt me xhenxhifil është përplotë anti-oxidants dhe nëse jeni të interes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim