Cerada mbuloj shtroj qader

Shitet nga: kushtrim 11 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2 EUR

Komuna: Prishtinë
shes cerada shum te mira per qdo lloj veprimtarije si per qadraa kulme per autolarje kamijona kombi prekolic
mbulimin e shtallav te kafsheve mbulimine ushqimit te tyre dhe mbulimin e shum sendeve tjera 2 euro metri katror
kush mer permi 100 metra katror ja la 1 euro metrin flm per mirkuptim ejani se gati krejt jan shitur.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim