80 ari truall ne veternik afer hotel Madridit

Shitet nga: fadil 03 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne veternik afer hotel mmadridit.trualli gjende buze ruges kryesore.ka dalje ne te tija rruget e asfaltumasfaltume.ka kanalizim ryme ujsjekkes dhe lidhjetelefonike.dokumentacion te rregullt eshte toke ejona qe 50 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim