Displej për matjen e temperatures, lagështisë etj

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH Dje 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Digjital LCD termometer ,hygrometer (temperaturë ,lagështi) , alarm orë dhe kalendar ...multifunksionale ,të gjitha përnjëherë!.Saktësi të lartë dhe performancë stabile .

Për me shume informata vizito www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1537&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim