FAQJA NE FACEBOOK

Shitet nga: Shend 13 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet faqja https://www.facebook.com/ushqimi.i.shpise per 50 euro. Faqja posedon 107,189 abonent (likes) dhe eshte e pershtatshme per te gjeneruar para me ane te blogut. Arsyeja e shitjes : Koha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim