HOVERBOARD me blutooth

Shitet nga: HOVERBOARD 20 Qer 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes HOVERBOARD te ri me blutooth me derigjues , kam te gjitha ngjyrat me shumic dhe pakic me qmime te volitshme .

Mund te na gjeni ne:
INSTAGRAM : EFporositonline , KOSOVAHOVERBOARDSHOP.
Kontakti : 044207945 - 049350390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim