Japim Tenda ( Shatora) Me Qira,Tavolina, Karrig..

Shitet nga: DPT. Tenda EMI 13 Tet 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tenda Emi Jepim Tenda me Qira me dimensione të shumta: tel 044 196 221
049196221
4x6m per 40 persona
5X8m per 70 persona
6x12m per 100 persona
8x10m per 150 persona
12x12m per 220 persona7
Te gjitha tendat jan material PVC dhe Alumin ( Tendat ne foto jan Tenda te Firmes TENDA EMI )
.
Kemi tenda qe jan te pershtatshme per qytete ku kopshtet jan te kufizuare, 3x3m.3x6m, 3x9m si dhe Reklamtend te cilat jan te pershtatshme per sheshe ne qytet,panaier etj.


Kemi lloje të ndryshme të tendave tavolina dhe karriga varsisht prej vendit dhe festes që doni ta beni

Ne bëjm cdo gjë që festa juaj të bëhet e bukur ashtu si do.ni ju dhe aty ku doni ju në ambijentin tuaj ne e kryjm krejt punen: montimin transportin dhe zbukurimin e tendave juve ju mbetet vetem te festoni

.
Tendat tona janë prodhim suedez dhe kanë standard të larte kemi provojë dhe bashkëpunim më firma Suedeze.

Për cdo ofertë mundeni të na shkruani në adresë

Kosovë
Bekim Xani
tel.044196221 049196221
email: tendaemi@hotmail.com
web: www.tendaemi.n.nu

Suedi
Emin Xani
tel: 0046737065418
email: eminxani@live.se


.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim