Mjalt 100% natyrale

Shitet nga: urim 23 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim mjalt origjinal oshte e eqajit malit dhe blinit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim