Paisje për pastrimin e ujit të pijshëm

Shitet nga: paisje per pastrim te ujit te pijshëm për shtepi 01 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

629 EUR   699 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe montojm paisje speciale për pastrimin e ujit të pijshem.paisja esht sistem amerikan siq shihet ne foto ka formen e jashtme si te kompjuterit.paisja montohet ne kuzhin dhe e bon ujin te jet 100% te pijshem dhe rezultati shihet menjeher pas montimit.funksionon me sistem ujsjellesi dhe me hidrofor bunar apo qfardo sistemi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim