Vjam të Guses per Bronhitis

Shitet nga: Driton 11 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vjam te guses per bronhitis, reum,koll si dhe per semundje te tjera.
Nr.Kontaktues +377 45 407 639.Mund te me kontaktoni edhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim