Xbox 360 console

Shitet nga: Adonis 24 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Xbox 360 console me 250 GB drive, 2 wireless controllers, 4 lojera ne CD (GTA5, FIFA15, FIFA16 dhe Snipers2) si dhe 10 lojera tjera ne drive. Paisja eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e ardhur nga Austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim