dyer dhe dritare te plastikes

Shitet nga: rexhep 30 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten dy dritare të plasikes tri vjet te perdoruna, trekahorja ashte 2mx1.45 dhe panorama 1.80x1.45. Kurse rami i aluminit per ballkon 4 met. qmimi ashte i lire. Per informata lajmohu ne tel apo viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim