1 Lavatriqe, 1 Frigorifer, 2 Magje, Rafte te dru..

Shitet nga: Beti 24 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lavatriqja dhe frigoriferi shume pak te perdorura ne gjendje te rregullt, kurse magjet jane te vjetra antike ne gjendje shume te mire, njera eshte me ngjyren e vet origjinale e tjetra ngjyre e kuqe, raftet jane pune dore prej drurit. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim