4 kamera sigurie FULL HD me MONTIM 340 euro

Shitet nga: Blend 09 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
SET- I KOMPLET PREJ 4 KAMERAVE FULL HD PER VETEM 340 € NE KETE QMIM PERFSHIHET EDHE MONTIMI.
4 KAMERA FULL HD DIT DHE NAT
DVR 4 CHANNEL
HARD DISK 500GB
KABULL 80m
ADAPTER AC-DC
PINA + MBAJTSA
GARANCION 1 MUAJ.
045-385-233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim