5 dritare dhe 3 krevat

Shitet nga: PK 12 Tet 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 5 dritare me dimezione 140x80cm dy me hapje kiper, 3 krevat. Cmimi sipas marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim