AKSION!Invertor me rryme te paster 1000W per pompa

Shitet nga: www.blej24.com 09 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

384 EUR   478 EUR

Komuna: Prishtinë
AKSION!
Ky artikull eshte ne zbritje 20%
Cmimi i meparshem : 478 euro

Invertor i paster rryme 1000W/12V. Ky invertor special prodhon tension te paster sikur rryma qe del nga shteku dhe dedikohet per aparate te ndjeshme sikur LCD, LED TV, Resiver, Llaptop, DVR, dritat ekonomike dhe te tjera.Ky invertor eshte adekuat edhe per pompa te nxemjes per mos me be zhurem pumpa dhe mos me prish. Ky invertor dallon nga invertoret tjere sepse tensioni qe prodhon eshte me sinus te pastert, derisa invertoret tjere kan sinus te ati lloji qe mbas nje kohe demton aparatet e ndjeshme dhe shkakton defekte me riparime te shtrejta. 3 muaj garancion.

Ketij invertori mund t'i lidhet mbushesi i 10Amperave me kodin: 5412810146345.

Kur te ndalet rryma me punu me invertor, kurse kur te vjen rryma prap bateriat me u mbushe me mbushesin.

Kodi i artikullit: 5412810141883.

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
This pure sine wave inverter series converts 12 V DC battery power to real 230 V AC. It enables the use of 230 V appliances where only 12 V DC is available (like a car or boat). Suitable for 1x Schuko socket.

This pure sine wave output is same as you get from the wall socket at home or even better. The difference between pure sine wave and the more common modified sine wave inverters is that pure sine inverters are more universal due to his pure wave output. Some sensitive appliances cannot work with the common modified sine wave inverters and will give interferences or won`t even work. Pure sine inverters give also better sound and vision with audio and video devices.

Input voltage range: 10.7 - 16.5V
Input full load current: 160A
Standby input current: <1.2A
Output voltage (AC): 230V ±3%
Output socket: 1x
Socket type: SCHUKO
Output waveform: Pure sinewave
Output Frequency: 50 Hz ±3 Hz
Continuous output power: 1000W
Peak output power: 2000W
Efficiency: ≥85%
Battery low shutdown: 10.0V DC
Low voltage alarm: 10.7V DC
Thermal protection: Yes
Cooling: By fan
Overload protection: Yes
High DC input voltage protection: 16.5V DC
AC output short circuit protection: Yes
Battery polarity protection: Yes, by fuse
Size (ØxH): 395 x 236 x 83 mm
Weight: 4000 Gr.

Some examples which we recommend these pure sine inverters:
high end audio & video units, laptops, gaming systems, cordless tool chargers, kitchen equipment, equipment ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim