AKSION!Invertor special me rryme te pastert 1000W

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 12 Mar 13:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

384 EUR   478 EUR

Komuna: Prishtinë
AKSION!
Ky artikull eshte ne zbritje 20%
Cmimi i meparshem : 478 euro

Kodi i produktit: 5412810141883

Invertor i paster rryme 1000W/12V. Ky invertor special prodhon tension te paster sikur rryma qe del nga shteku dhe dedikohet per aparate te ndjeshme sikur LCD, LED TV, Resiver, Llaptop, DVR, dritat ekonomike dhe te tjera.Ky invertor eshte adekuat edhe per pompa te nxemjes per mos me be zhurem pumpa dhe mos me prish. Ky invertor dallon nga invertoret tjere sepse tensioni qe prodhon eshte me sinus te pastert, derisa invertoret tjere kan sinus te ati lloji qe mbas nje kohe demton aparatet e ndjeshme dhe shkakton defekte me riparime te shtrejta. 3 muaj garancion.

________________________________________
______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menj

Beje porosine direkt ne faqen Blej24.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim