Agjensioni MIMOZA93 -KOSOVE-ZVICER,GJERMANI,BELG..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MIMOZA 93 09 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
cdo te Marte edhe te Shtune : PRIZREN-PRISHTINE,(Ferizaj,Gjilan) ---AUSTRI---GJERMANI---BELGJIKE--- ***Linz***Wels***Salzburg***Rosenheim***Munich***Augsburg***Ulm***Stuttgart***Karlsruhe***Mannheim***Frankfurt***Koeln***Bonn***Aachen***Liege***Namur***Huy***Brussels***

cdo te Marte edhe te Shtune : PRIZREN-PRISHTINE,(Ferizaj,Gjilan)- HAMBURG -BREMEN-HANOVER-BERLIN-DREZDEN.


cdo te Merkure dhe te Shtune :PRIZREN-PRISHTINE (Ferizaj,Gjilan)---AUSTRI---ZVICER--- ***Vien***Wells***Linc***Salz***St.Margaret***St.Gallen***Zurich***Bern***Zheneve***

KONTAKT : 044651855 0280321339
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim