Akuarium me komplet pajisjet

Shitet nga: Faton 18 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes akuariumin me kapacitet 55 litra me komplet pajisjet: pompe, termometer dhe nxemese per uje si dhe me dekorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim