Akull nga ICEMAKER 044233733

Shitet nga: Icemaker Prishtine 14 Nën 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Icemaker furnizon me akull lokalet hoteliere si caffet,
restaurantet,hotelet si dhe ahengje te ndryshme.
Me ne nuk deshtoni
044233733
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim