Ankandi me artikujt e Ambasades Amerikane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shtepia e Ankandeve Kosova 23 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gati per Ankandin e drejtperdrejte me 3 Tetor ne oren 11:00.

Ankandi eshte i hapur per publik.

Depozita eshte 50 euro, ne qoftese nuk fiton asgje te kthehen po ate dite dhe ne qoftese fiton te kompenzohen ne cmim.
Malli eshte i Ambasades Amerikane.

Orari i Ankandeve eshte 10-6 cdo dite pervec te dieleve.

Lokacioni eshte ne Veternik 1km pertej Hotel Gorenjes (perballe lagjes 038).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim