Aparat i kafes

Shitet nga: Agim 15 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes aparatin e kafes i servisuar gjeneral dhe i paketuar i gatshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim