Aparat për matjen e diabetit sheqerit

Shitet nga: Diabet 28 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy aparata per matjen e diabetit janë të pa përdorur të ardhur nga zvicra me te gjitha pjesët përcjellëse si gjilpera dhe trakat qimi i tyre kushton per te dyt 40€. Nr kontaktues 049535812(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim