Aparat për vesh.....

Shitet nga: Cadi 16 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Aparatin e veshit ndihmes per degjim,
Aparatin eshte me dy ndegjuese dhe nuk eshte i perdorur , eshte ardhur nga Gjermania.
Çmimi është 110 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim