Aparat per thonje

Shitet nga: Aida 16 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes aparatin per thonje dy her i perdorur si dhe gellat per 3 shtresa, paisja per prerjen e thonjeve sic po shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim