Aparat saldues

Shitet nga: Perparim 09 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes aparatin saldues I ri I pa perdorur nga Slovenia I llojit Varsroi-160Ampera. Ben ne monofaz dhe trefazor. Eshte ne gjendje shume Te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim