Aparata Te Kafes

Shitet nga: Kasumi 09 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi aparata te kafes si dhe pjes per aparata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim