Aparatt t thonjeve

Shitet nga: Lavdim tahiri 23 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Aparat te thonjeve dhe drejtuse te flokeve jan ne gjendje tejet te mire te sapo ardhura nga anglia jan pak te pordorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim