Apple IPAD 1, 32GB

Shitet nga: Ridvan 24 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ipad 1.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun. Per me shume shiheni ne foto. I ka 32GB memorie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim