Arduino, dhe aksesorë për Arduino

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 05 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Arduino, dhe aksesorë për Arduino

Mund të porositni dhe bleni edhe online permes web faqes tonë

Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com.
çmimi per arduino uno ...29 euro

ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=15&controller=category&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim