Arduino, dhe pjesë shtesë për Arduino -bleni edh..

Shitet nga: Latif Berisha 22 Gsh 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Arduino, dhe pjesë shtesë për Arduino
Mund të porositni dhe bleni edhe online permes web faqes tonë

Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com


ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=15&controller=category&id_lang=2


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim