Arkë Fiskale

Shitet nga: arka 20 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet arka fiskale e cila eshte e pa perdorur dhe me dokumentacion te rregullt.
Firma eshte e cregjistruar kemi dokumentacionin per kete nga organi kompetent.
ju lutem te paraqiten bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim