Autolarje (objekt Bisnesi modern)

Shitet nga: Fadil 25 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesë,mund te ipet me qera
Autolarje moderne e prodhuar
Ne EU posedon
4 boxa per larje
4 pastruse fix aspiratorë
Kapaciteti i larjeve mbrenda dite 200-400 vetura
Funksionon edhe me Jetona dhe monedha
0.50.c 1eu+ 2 eur
Me marraveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim