Automatikë për tharëse të ajrit të kompresuar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 06 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Automatikë për tharëse të ajrit të kompresua e bazuar ne mikrokontroller Pic12f683, Prodhuar dhe zhvilluar nga SmartTronik Prishtinë
Për më shumë informata vizito www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1262&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim