Axhustator

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agron 09 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Punojm te gjitha gjerat nga metali.
Dyer siguruese me hapje automatike nga distanca.
Mburoja per dyqane me hapje automatike nga ditanca (me digitron).
Dyer te thjeshta nga metali.
Dritare nga metali.
Garazha lamarine.
Gilindra zbukurues per ballkona.
Gilindera per shkall, modelet me te reja.
Si dhe qkado qe ju bjen ndermend.

Viber: +37744144874
Viber: +38649874144

044144874
049874144

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim