Bëjmë shkrirjen e plumbit dhe jemi mjeshtër

Shitet nga: Tim 02 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shkrijme plumb dhe me anë të kësaj anulojmë xhelozinë dhe çmendurinë , për t’i shpëtuar syrit e keq dhe magjisë. Do njoftoheni me mjeshtren nga Slovenia e cila është mjeshter në ketë lëmij. Ju mirëpresim në nr e tel. 049895336 dhe 045275709... Adresa . Bregu i diellit , rruga dervish rozhaja - Sbtepia me nr 13

Prishtinë - Bregu i diellit

Aty ku ju tregohet cilsia në sy ==
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim