BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS Oerlikon 12CP10

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 04 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 92 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:558 mm
Gjeresia: 125 mm
Lartësia: 230 mm
Pesha: 40,0 kg

Sasia ne Depo: 1 cope.

Çmimi ne Kosove EURO 115,00

Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim